Виробник

Ціновий діапазон
от до

Безкоштовна доставка по Україні

При замовленні від 799грн

Знижка -10%
на весь асортимент

Крім акційних пропозицій

Наш google+

Наш instagram

Honeywell

Фільтри Honeywell – промивні очисники для проточної води, що розроблені для усунення піску, іржі та окалин металу. У нашому каталозі німецька компанія Honeywell представлена ​​редукторами зниження тиску, механічними фільтрами, манометрами та приводами автоматичної промивки.

Фільтри для води Honeywell в Києві

Водоочисники Хонівел вберігають побутову техніку від шкідливих домішок, які в тому числі потрапляють в систему після ремонту комунікацій. Дізнайтеся більше про фільтри для води Хонівел, наприклад, чому їх варто купувати для житла.

Фільтри необхідні, якщо ви живете в багатоповерховому будинку. За літній період водопровід часто ремонтують. У систему водопостачання потрапляє бруд, пісок та пил, що далі потрапляє до їжі. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям рекомендуємо фільтрувати рідину перед вживанням. Встановити магістральний пристрій від Хонівел – справа не легка, але наші фахівці допоможуть з цим впоратися. Телефонуйте.

Очисники від Honeywell з механічним картриджем мають прозорий корпус, наочно видаляють бруд – він осідає на дні колби. Нержавіючі елементи очищувача прослужать довгий термін, витримають перепади тиску і температури води. Промивні фільтри встановлюють не тільки щоб уберегтися від шкідливих речовин, але і зберегти побутову техніку.

Після установки фільтрів Honeywell вдається уникнути:

  • поломок чайника, пральної машини і бойлера;
  • плям на одязі після прання;
  • нальоту на плитці на раковині і сантехніці;
  • сухості шкіри після вмивання;
  • втрати смаку продуктів харчування;

Все це результати брудної рідини з підвищеним вмістом заліза, хлору та органіки. Це все буде повторюватися, поки ви не придбаєте самоочищуючі фільтри для будинку.

Фільтри Honeywell захищають від перепадів тиску в системі водопостачання

Наш асортимент представлений такими модифікаціями:

  • з регулятором тиску;
  • з пластиковою колбою;
  • в латунному корпусі;

Дуже багато наших клієнтів вже покращили стан проточної води у себе в будинку, незважаючи на обставини з якістю водопостачання в місті. Читайте на сайті інформацію та відгуки про фільтри Honeywell , що допоможе вам замовити фільтри для води з доставкою по Києву та Україні.