Виробник

Ціновий діапазон
от до

Безкоштовна доставка по Україні

При замовленні від 799грн

Знижка -10%
на весь асортимент

Крім акційних пропозицій

Наш google+

Наш instagram

Гейзер

Фільтр для води Гейзер вважається надійним і безвідмовним засобом видалення бруду, металів та пестицидів з проточної води. Компанія Гейзер динамічна зростаюча організація, яка має свій науково-інженерний відділ для створення нових видів очисників. На рахунку розробників більше 30-ти патентів і десятки створених рішень для очищення води. Ось, чому фільтр для очищення води Гейзер вважаються головним помічником на кухні кожної господині.

Фільтри води Гейзер для Києва та області

Для Києва та області розроблені водоочисники з урахуванням жорсткості проточної води. Наприклад, картриджі з сріблом СBC-10SL (Ag) видаляють з води хлор і органіку, а універсальний картридж Арагон 2 – підійде для регіонів з великою кількістю заліза у воді.

Але який із фільтрів Гейзер купити, адже їх дійсно багато? Щоб точно підібрати фільтри для питної води необхідний аналіз води на шкідливі домішки, щоб визначити який шкідливий елемент потрібно видаляти з рідини. Достатьо зателефонувати нашим експертам, які допоможуть з вибором очищувачів і картриджів.

Актуальність водоочисника Гейзер

Чому бренд Гейзер такий актуальний? Якість водопровідної системи в містах України давно в жахливому  стані. Іржа труб, хлор, окалини металу – постійні компоненти проточної води. Щоб приготувати їжу потрібно відфільтрувати воду і, бажано, не вживати її в сирому вигляді. Для цього вам потрібні якісні фільтри Гейзер.

Купити фільтр Гейзер для очищення води – ще так просто не було. Вам достатньо зателефонувати в наш магазин і замовити товар доставкою. Виробник висуває високі вимоги до обслуговування споживачів, і ми слідуємо встановленим стандартам. Пропонуємо повний асортимент продукції Гейзер, гарантійний сервіс і та встановлення систем очищення для будинку. Ось чому, фільтри для води Гейзер, завжди мають позитивні відгуки.

Варто сказати про безпеку очищувачів. Виготовлення касет і наповнювачів для фільтрів відбувається на заводі компанії, там же продукція проходить лабораторні дослідження. Компанія ставить  високі вимоги до якості продукції. Тому, ми пропонуємо купити кран для води гейзер і додатково встановити його на кухні.

Стандартизація очисників Гейзер

Фільтри для води Гейзер відповідають заявленим стандартам, адже проходять ретельні перевірки на якість. Ми пропонуємо ознайомитись із продукцією, вибрати потрібний фільтроелемент. Для цього ми постійно оновлюємо каталог продукції, розширюємо кількість фільтрів, покращуємо умови сервісу очисного обладнання від Гейзер.