Виробник

Ціновий діапазон
от до

Безкоштовна доставка по Україні

При замовленні від 799грн

Знижка -10%
на весь асортимент

Крім акційних пропозицій

Наш google+

Наш instagram

Brita

Історія фільтрів для води BRITA почалася в 1966 році. Засновник компанії Хайнц Ханкаммер покращував якість питної води в домашніх умовах, але як добре, що у нього все вийшло. Свій перший очисник компанія запатентувала в 1970 році, з того часу фільтри від Брітта стали досконалими.

Фільтр для води Брітта – німецька якість на варті здоров’я

Спочатку сім’я розвивала бізнес власними силами. Зараз же на виробництві очищувачів для води у компанії працює близько 1500  осіб. Компанія представлена ​​у 66 країнах світу. Фільтри для води Вrita виготовляються в Німеччині та продаються в Україні за ціною від 250 грн. за фільтр-глечик. Але як завжди на ринку є підробки.

Щоб купити фільтр Брітта оригінальної якості вам необхідно зв’язатися з нами. Ми продаємо сертифіковані очисники і пом’якшувачі води, що пройшли стандартизацію в Європі. Перед тим, як купити фільтри для очищення води, знайте, що Брітта має сертифікати: DIN EN ISO 9001, ISO 50001, а безпеку продукції гарантує експертиза від організації TÜV SÜD, яку компанія проходить регулярно.

Вимоги до продукції високі, але фільтри для води, картриджі Брітта – відповідають заявленим стандартам. Ми пропонуємо ознайомитись з продукцією і вибрати потрібний  фільтроелемент для вашого будинку. Пам’ятайте, що здоров’я – понад усе, купуйте якісні водоочисники. Ми постійно оновлюємо каталог продукції, розширюємо кількість фільтрів, покращуємо сервіс. Детальніше про послуги і доставку на сторінці СЕРВІС.

Купуйте очисники Брітта в Києві та отримуйте:

  • Консультації та вибір картриджів
  • Доставку фільтра по Києву
  • Гарантійне обслуговування
  • Сервісне обслуговування по закінченню гарантійного терміну.