Виробник

Ціновий діапазон
от до

Безкоштовна доставка по Україні

При замовленні від 799грн

Знижка -10%
на весь асортимент

Крім акційних пропозицій

Наш google+

Наш instagram

Бар'єр

Фільтри для води Бар’єр – продукція компанії «БВТ БАР’ЄР», що випускається з 1993 року в РФ для країн СНД: України, Білорусії, Молдови.

Водоочисники стали популярні в країнах  Європи, де цінується надійність виробу, безпека компонентів та результативність очищення. Саме такими характеристиками володіють фільтри для очищення води  Бар’єр. Детальніше про високоякісні водоочисники читайте далі…

Які переваги мають фільтри Бар’єр перед іншими водоочисниками?

Компанія постійно вдосконалює технології виготовлення очисників і виробляє: фільтри-глечики, картриджі, проточні фільтри і системи зворотного осмосу. За неперевершену якість з 2007 по 2012 рік організація перемагає на міжнародному українському фестивалі «Вибір року» в номінації “Фільтри для води року”. При виготовленні продукції використовується якісний пластик, безпечний наповнювач для картриджів та сертифікований процес виробництва.

Купивши Бар’єр можна бути впевненим, що фільтр для очищення води ідеально виконає свою роботу. Приготована їжа стане набагато смачніше, а за здоров’я родини можна не переживати. Вода після очищення фільтрами бар’єр має живий смак, знищується хлор та бактерії – ось чому виробник ретельно підходить до розробки власної продукції.

Як дізнатися який фільтр для води бар’єр купити?

Компанія розробила ефективну градацію рівнів очищення. І для кожного типу забруднення був створений фільтроелемент.

Фільтри для питної води бар’єр постійно проходять  контроль якості. Виробник тестує наповнювачі касет та очищену воду в спеціально обладнаних лабораторіях.  Ми виконуємо свою сторону договору і пропонуємо клієнтам купувати Бар’єр з гарантією та сервісним обслуговуванням. При необхідності, ми з радістю допоможемо при виборі фільтрів для води – Бар’єр.