Виробник

Ціновий діапазон
от до

Безкоштовна доставка по Україні

При замовленні від 799грн

Знижка -10%
на весь асортимент

Крім акційних пропозицій

Наш google+

Наш instagram

Аквафор

Компанія Аквафор – виробник фільтрів для води, змінних картриджів, компактних водоочисників для квартири та дачі. На ринках СНД купити фільтр для води Аквафор можливо з 1992 року. Виробництво сорбентів, розробка фільтрів для питної води проходить в Санкт-Петербурзі, Сілламяе і Нарві – основних заводах компанії. Водоочисники Aquaphor цінуються споживачами за сучасність, надійність продукції, а головне – за чисту воду з фільтра.

Чому варто купити фільтр для води Аквафор?

Варто сказати, що популярність бренду підкріплена пів сотнею патентів та сертифікатів якості: SO 9001, LGA. Водоочисники Аквафор завжди отримують вдячні відгуки від користувачів. Системи Аквафор відрізняються від інших фільтрів для води: помірною ціною, довговічністю, безпекою компонентів. Ряд винаходів компанії дозволили застосовувати водоочисники Аквафор в Україні в умовах каламутної та мулистої води із свердловин, а саме: Аквален, карбонблок.

Розмір частинок фільтруючого компоненту Аквален – 0.02 мм, це в 2 рази менше від сорбенту фільтрів інших компаній. Дрібна фракція гранул вугілля всуміш з волокном повністю заповнює простір секції картриджа. За допомогою мікро гранул збільшується площа контакту вугілля з молекулами води.

Розробникам вдалося усунути канальний ефект, коли сорбент склеюється між собою пропускаючи забруднену воду. Збільшилася гідрофільність і селективність іонообмінних компонентів. Аквален повністю видаляє важкі метали з рідини. Варто сказати, що активна форма срібла очищає воду від бактерій, підвищуючи результативність картриджів.

Особливості очисників Aquaphor

Фільтр для питної води Аквафор комплектують системою карбонблок – це суміш гранульованого активованого вугілля і іонообмінних волокон. Виготовляють карбонблок наступним чином: порошкове вугілля змішують з найменшою фракцією поліетилену, який утримує структуру карбонблоку в необхідній формі після обробки температурою.

Така зчеплена структура наповнювача не утворює каналів між гранулами протягом усього терміну використання. У той час, як звичайна структура картриджа місцями стискається, утворюючи мікро канали для води. Карбонблок піддається відновленню для подальшого  використання.

Переваги фільтрів води Aquaphor з іонообмінним волокном: видаляє домішки хлору, важкі метали, усуває мікроорганізми. Вся площа сорбенту бере участь в фільтрації води – нові картриджі мають високий ККД очищення.

Наші послуги: встановлення водоочисників Аквафор в Києві

Ми проводимо підключення та сервісне обслуговування систем фільтрації води. Щорічно оновлюємо обладнання, збільшуємо асортимент та кваліфікацію фахівців сервісу, щоб максимально скоротити процес монтажу обладнання. Спектр наших послуг представлений на сторінці “СЕРВІС

  • Доставка водоочисника
  • Встановлення водоочисника
  • Заміна фільтруючих елементів
  • Установка додаткового обладнання: насоси, крани для води.
  • Гарантійне сервісне обслуговування