Дивні зміни після установки фільтра: відповідаємо на питання

Установка фільтра призводить до різних результатів і не завжди зміни відповідають райдужним очікуванням. Про найпоширеніші проблеми ми розповідаємо.

після фільтру вода мутна

Вода після фільтра гірчить

Ця одна з найпоширеніших скарг пов’язана з тим, що відсутність домішок орган почуттів сприймає насторожено і подає в мозок сигнал найпростішим способом –

відчуттям гіркоти. Якщо гіркота з’явилася в результаті установки системи зворотного осмосу, рекомендуємо встановити мінералізатор – нешкідливі солі допоможуть організму сприймати рідину як безпечну і почуття дискомфорту зникне. Можна просто проігнорувати гіркоту – і поступово органи чуття перестануть давати таку дивну реакцію.

Фільтрація хлорованої води може призводити до появи хлорорганічних сполук. Такий симптом може свідчити про те, що фільтр пора міняти.

Третя причина – ви не промили фільтр при введенні його в експлуатацію.  Прочитайте ще раз інструкцію і зробіть все, як рекомендує виробник.

Після фільтра вода мутна

Причин може бути дві – неправильна установка фільтра або відсутність необхідного перед введенням в експлуатацію промивання. Прочитайте рекомендації виробника щодо технологічного промивання. Якщо рідина не стала прозорою після промивання, потрібно викликати фахівця по установці.

чи можна пити воду після фільтруЧи можна пити воду після фільтра, якщо вона викликає настороженість?

У фільтрі відсутні шкідливі компоненти. Тому, навіть якщо в воду потрапляють, наприклад, частинки активованого вугілля, шкоди здоров’ю вони не завдадуть.

Читайте такожЯк правильно пити воду?